Medlemmer i Ladies Section i Royal Oak

Medlemmer

L A D I E S S E C T I O N    Medlemsliste 2018

1644 Anna Clausen, Fabriksvej 5, 6580 Vamdrup 17.05.55 40717600/75583080 anna.c@topautolak.dk1584
2008 Anne-Mette Frandsen, Jelsvej 37 6630 Rødding 11.09.62 29826831 anne-mette-frandsen@hotmail.com
1990 Anette Schultz, Kratvænget 74, 6630 Rødding 16.01.65 74552107/25612107 anette@netkomm.dk
1584 Bente Christoffersen, Kildevang 18, 6000 Kolding 14.09.47 20488833  bec@phoenixconsulting.dk
1850 Bente Smith Bonde, Hindbærvænget 36, 6000 Kolding 05.05.55 23848810 b.smith@hotmail.com
1457 Birte Rasmussen, Søparken 13, Jels, 6630 Rødding 05.04.53
23649240/53539675   birteogufferasmussen@gmail.com 
1902 Bodil Høeg, Hjarupgårdsvej 5, 6580 Vamdrup 29.03.64 6074 4550 boh@bciaps.dk
1268 Britta Nøhr Pedersen, Fjordvej 28, 6000 Kolding 14.09.57 75541224/2368 3607   bnp@sis-as.dk
1502 Charlotte Dencker, Vargårde 36 6094 Hejls 25.07.64 28949280 charlottedencker64@gmail.com
1275 Grethe Ørssleff, Gyden 30, 6000 Kolding 27.06.44  40348471 grethe@orssleff.dk
1728 Inge Bolding Jensen, Svanemosevej 18, 6580 Vamdrup 10.01.63 75580303 20714659   inge.bolding@gmail.com
1459 Ingelise H. Pedersen, Vamdrupvej 21, 6580 Vamdrup 11.12.57 75598533/40292706    ij.daugaard@gmail.com  
1354 Inge Jessen, Skodborg Møllegade 9a, 6630  Rødding
17.12.45 74848080 /22144176 ingejessen@bbsyd.dk
1730 Inger Lise Sørensen, Jels Søndergade 15B, 6630 Rødding 08.06.48 20223467 15bjels@gmail.com
1214 Ingermarie Westergaard, Jels Søndergade 8 J 6630 Rødding 11.02.55 24986185 kjeldkryger@dlgmail.dk
1899 Irma Vestergaard Gl. Bjert 60 6091 Bjert 03.03.46 irma@bjertinvest.dk
1578 Jette Lykkegaard, Klintevej 95 6000 Kolding, 15.04.59, 53250177 jettelykkegaard59@gmail.com
2042 Kirsten Fromm Hans Scaus Vej 1 6100 Haderslev 27.07.54 60925864 kirstenfromm@live.dk
 5028 Kirsten Lambæk, Nedersøparken 40, Jels, 6630 Rødding 22.11.42 20321157 klambaek@pc.dk
1670 Lilian Visgaard, Kastanievænget 17, 6000 Kolding 10.10.53 53833075 
lillianvisgaard@gmail.com 
2068 Lis Jensen, Skibbrogade 31. 2.sal 6100 Haderslev 11.02.66 22362169 lis2@me.com
1744 Lykke Petersen  Kratvænget 1a 6630 Rødding 13.08.56 29427798 lykkekp@hotmail.com
1880 Margrethe Thorøe-Nielsen 14.03.86. 25759393 my_thoroe@hotmail.com
5017 Nanna Frahm, Kratvænget 80, Jels 13.12.45 60806404 nannafrahm1@gmail.com 
1043 Oksana Rasmussen Søndergade 56 6580 Vamdrup. 14.04.75 31218151 oksana@riders-choice.dk
1148 Trine Houman, Søparken 21, 6580 Vamdrup 26.04.44 75581662- 20204908 trinehouman@gmail.com
1545 Sylvia Winther Petersen, Skovbrynet 19B, 6580 Vamdrup 06.10.53 40743038 swintherp@hotmail.com
1178 UllaHelby, Egevej 30, 6580 Vamdrup 18.07.43 75583019/ 23411113   ulla.helby@stofanet.dk 
1540 Ulla Sørensen, Jels Møllegade 3 D 6630 Rødding 25.04.59 61662802, ulla@kryger.name

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...

Lis Jensen | Svar 11.01.2019 21.33

Kære alle søde damer.
Kent og jeg skal til Porto Santo d. 22 feb, i en uge. Er der nogen af jer som har 2 rejsebags vi må låne ?
MVH Lis Jensen

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

01.06 | 11:12

Dejligt med besøg fra en anden klub til vores Pink Cup. Jeg tilmelder gerne Kh Birte

...
31.05 | 19:44

Hej Birte
Jeg vil gerne tilmelde
Birgit øllgaard 169-1703
Jens Holt 169-1702
Til Pink cup 10 juni
Vh Anne-Mette Frandsen

...
03.04 | 10:45

Du kan blot kopiere direkte fra hjemmesiden og udskrive

...
03.04 | 08:56

Hej, kan programmet evt sendes på mail, så man kan printe det ud?
Mvh My

...
Du kan lide denne side