Medlemmer i Ladies Section i Royal Oak

Medlemmer

L A D I E S S E C T I O N    Medlemsliste 2018
1262 Anita Enevoldsen Kongeåparken 16 6580 Vamdrup 28.06.64 30170889 anitaenevoldsen@hotmail.com
1644 Anna Clausen, Fabriksvej 5, 6580 Vamdrup 17.05.55 40717600/75583080 anna.c@topautolak.dk1584
1990 Anette Schultz, Kratvænget 74, 6630 Rødding 16.01.65 74552107/25612107 anette@netkomm.dk
1584 Bente Christoffersen, Kildevang 18, 6000 Kolding 14.09.47 20488833  bec@phoenixconsulting.dk
1457 Birte Rasmussen, Søparken 13, Jels, 6630 Rødding 05.04.53
23649240/53539675   birteogufferasmussen@gmail.com 
1902 Bodil Høeg, Hjarupgårdsvej 5, 6580 Vamdrup 29.03.64 6074 4550 boh@bciaps.dk
1268 Britta Nøhr Pedersen, Fjordvej 28, 6000 Kolding 14.09.57 75541224/2368 3607   bnp@sis-as.dk
1275 Grethe Ørssleff, Gyden 30, 6000 Kolding 27.06.44  40348471 grethe@orssleff.dk
1225 Hanne Ligaard Sorgenfri, Højvang Nord 41, 6580 Vamdrup 23.08.66 22541222 hanneligaard4@gmail.com
1728 Inge Bolding Jensen, Svanemosevej 18, 6580 Vamdrup 10.01.63
75580303 20714659   inge.bolding@gmail.com
1459 Ingelise H. Pedersen, Vamdrupvej 21, 6580 Vamdrup 11.12.57 75598533/40292706    ij.daugaard@gmail.com  
1354 Inge Jessen, Skodborg Møllegade 9a, 6630  Rødding
17.12.45 74848080 /22144176 ingejessen@bbsyd.dk
1730 Inger Lise Sørensen, Jels Søndergade 15B, 6630 Rødding 08.06.48 20223467 15bjels@gmail.com
1734 Inger Marloth, Vejstruprødvej 19, 6093 Sjølund,13.05.48 30302319 
oscar@odden19.dk
1214 Ingermarie Westergaard, Haderslevvej 51 6630 Rødding 11.02.55 74552604 kjeldkryger@dlgmail.com
1899 Irma Vestergaard Gl. Bjert 60 6091 Bjert 03.03.46
1578 Jette Lykkegaard, Klintevej 95 6000 Kolding, 15.04.59, 53250177 jettelykkegaard59@gmail.com
 5028 Kirsten Lambæk, Nedersøparken 40, Jels, 6630 Rødding 22.11.42 20321157 klambaek@pc.dk
1670 Lilian Visgaard, Kastanievænget 17, 6000 Kolding 10.10.53 53833075 
lillianvisgaard@gmail.com 
2068 Lis Jensen, Skibbrogade 31. 2.sal 6100 Haderslev 11.02.66 22362169 lis2@me.com
1880 Margrethe Thorøe-Nielsen 14.03.86. 25759393 my_thoroe@hotmail.com
5017 Nanna Frahm, Kratvænget 80, Jels 13.12.45 60806404 nannafrahm1@gmail.com 
712 Ninna Hansen,Storegade 44. 1. sal 6640 Lunderskov, 08.03.53, 53881218  nh@hvidkilde.com
1043 Oksana Rasmussen Søndergade 56 6580 Vamdrup. 14.04.75 31218151 oksana@riders-choice.dk
1148 Trine Houman, Søparken 21, 6580 Vamdrup 26.04.44 75581662- 20204908 trinehouman@gmail.com
1545 Sylvia Winther Petersen, Skovbrynet 19B, 6580 Vamdrup 06.10.53 40743038 swintherp@hotmail.com
1178 UllaHelby, Egevej 30, 6580 Vamdrup 18.07.43 75583019/ 23411113   ulla.helby@stofanet.dk 
1540 Ulla Sørensen, Jels Møllegade 3 D 6630 Rødding 25.04.59 61662802, ulla@kryger.name

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

05.12 | 19:52
Resultater har modtaget 5
01.04 | 14:33
Ladies Sektion har modtaget 24
15.12 | 10:50
HUL-spil har modtaget 4
30.09 | 10:52
NYT/info har modtaget 9
Du kan lide denne side